Botas technológie

 

TOTAL STABILITY TECHNOLOGY 2

 

Vysoko účelová konštrukcia špičky so zväčšeným priestorom pre prsty z odolného plastu do -20 º C, zaručujúca maximálnu ochranu a vysokú životnosť obuvi.Nová ergonomická konštrukcia a tvar poskytuje jednoduché nazutie, vysoký komfort obutia a ochrany, nízka hmotnosť.

 

FPT - FLEX PROTECTION TONGUE

 

Asymetricky tvarovaný jazyk zo špeciálnych odľahčených materiálov, zaručujúcich pružnú oporu nohy a vysokú ochranu priehlavku nohy.

 

PAS-FIT

 

Anatomická podpora členkov pre maximálnu stabilitu a prenos energie na oceľový beh korčule, vysoká ochrana proti úderom.Špeciálna konštrukcia a technológia vytvárajúca tuhú a pružnú pätnú a kotníkovú časť zvršku anatomického tvaru s vnútorným mäkkým, individuálne prispôsobivým vypchávaním, ktoré zaisťuje dokonalú fixáciu nohy a ochranu.

 

INTEGRAL ANKLE PROTECTOR

 

Špeciálna vonkajšia ochrana a spevnenie členkov z odolného plastu. Odolná PA tkanina - vysoká odolnosť proti opotrebovaniu so špeciálnym reliéfom tlmiacim bočné údery.

 

Moderná technológia LTT

 

LAYERS THERMO TECHNOLOGY - Optimálne spevnenie zvršku pre pevnú oporu a vysokú ochranu nôh - špeciálna technológia výroby vytvárajúca tuhý a pružný zvršok odolný voči úderom a pohodlný pre nohu.

PROTECTION COMPONENT z odolného plastu - predlžuje ochranu špičky a spevňuje boky obuvi.

 

TS-TITANUM SEGMENT-chránič päty

 

BOTAS-E (Elastic) - anatomická vnútorná výstielka - Komfortné lôžko pre chodidlo zosilňuje pocit pohodlia v obuvi.

 

TAP-THERMO ACTIVE padding

 

Špeciálne vypchatie penou MEMORY - Rýchle prispôsobenie obuvi individuálnímu tvaru nohy a dokonalá fixácia

KIWI REGULAR - mäkká podšívka príjemná pri nosení - uľahčuje obúvanie, napomáhá odvádzať vlhkosť a udržať pohodlie vnútri obuvi.

 

CONTROL BLOCK WEDGE 2

 

Zvyšuje bočnú i priamu podperu nohy, znižuje potrebnú energiu na odraz a zastavenie a poskytuje zvýšenú bočnú ochranu.

 

BOTAS PROFI 2

 

nová kompozitná podošva z karbónových a sklených vlákien maximálne znižujúca hmotnosť pri súčasnom zvýšení torznej tuhosti a maximálnym prenosom energie do odrazu.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)