V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Grilovanie v zime

Keď sneží ...

... Prší alebo padajú krúpy ... prečo by to malo vadiť? Ak radi grilujete, grilujte - nezávisle od počasia.

Vďaka vybaveniu poklopom sú všetky Weber grily použiteľné za akéhokoľvek počasia. Keď bude vonku pršať, Vy nemusíte zmoknúť. Za mrazu sa môžete pri grile ohriať. V každom prípade sú však grilované pokrmy vďaka poklopu chránené a grilujú sa ďalej, aby bolo potrebné gril otvárať kvôli obracanie. Váš gril pracuje za Vás.

Všestranne využiteľné a užívateľsky obľúbené sú elektrické grily, ktoré môžete používať aj v domácnosti, na balkóne, vonku za každého počasia.

Weber grily sú vyrábané v Chicagu, Illinois, kde sú automaticky testované na extrémne klimatické podmienky. "Vďaka našim extrémne chladným zimám s množstvom snehu, vlhkým rokom a množstvu búrok je Chicago optimálna oblasťou pre testovanie našich grilov." hovorí Mike Kempster z oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti Weber.

 

A výsledok? Plnohodnotný zážitok z grilovania, na ktorý sme zvyknutí z letných mesiacov, v rovnakej kvalite aj v zime. A Vy ste celú dobu v suchu a teple! Treba s plynovymi grily Weber...

 

TIP: Skúste pripraviť na vianoce grilovanú hus alebo na Nový rok kapra, proste vyskúšajte zimné grilovanie určite už tento rok.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)