V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Newsletter 1

Nemôžeš mail prečítať? je tiež na tejto stránke.

Gamisport.cz Zdravíme milovníkov Outdoor a indoor!

Priatelia, vďaka Vašej priazni sa naša rodina milovníkov športov všetkých druhov začína poriadne rozrastať:) Nie je divu - našou spoločnou záľubou je pohyb a dobrodružstvo. Do prírody alebo telocvične, Gamisport je vždy po ruke a vybaví Vás tým najvhodnejším sortimentom - vieme, ako na to;) Chcete dôkaz? ->

Rozjeli sme SPYDERSHOP

Vzhľadom na počasie za oknom, zimná sezóna zďaleka ešte nekončí. Pre fajnšmekrov lyžiarskych športov sme preto pripravili špeciálny e-shop, v ktorom je exkluzívne k dostaniu široká ponuka značky SPYDER.

Gamisport je na Facebooku
Pozývame Vás do skupiny našich fanúšikov! Okrem noviniek v sortimente budete totiž informovaní o aktualitách a zaujímavostiach zo sveta športu - buďte s nami v obraze.

Pre fanúšikov futbalu - čerešnička na torte

Horúcou novinkou je u nás kolekcia teamového oblečeniešpičkových futbalových klubov. Nechýbajú na ňom logá takých velikánov, ako Manchester United, Arsenal, alebo Barcelona.

Nabudúce ...
Nové kolekcie outdoorového sortimentu sú na ceste - pripravujeme sa na topenie snehu a s tým spojené jarné novinky. Zostaňte s nami! Trebárs na našom Facebooku ...

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)