V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Objednávky s Twisto.cz

Čo je to Kúp Naisto?

Je to rýchla platobná metóda, ktorá funguje takto:

  • vyberiete si tovar a vložíte ho do nákupného košíka
  • zvolíte spôsob platby Kúp Naisto
  • po objednaní Vám tovar ihneď zašleme
  • doma ho rozbalíte a vyskúšate
  • ak budete s ním spokojní, zaplatíte do 14 dní

Kup Naisto zaplatí za Vašu zásielku Gamisport ihneď, Vy potom do 14 dní od doručenia zaplatíte na účet spoločnosti kup Naisto.

 

Ako prebieha platenie?

Po odoslaní objednávky obdržíte na Vami zadanú e-mailovú adresu príkaz k platbe spoločnosti Kúp Naisto s dátumom splatnosti do 14 dní od doručenia zásielky.

K cene tovaru je pripočítaný aj poplatok spoločnosti Kúp Naisto v cene 39 Sk. Poplatok je nutné uhradiť aj v prípade, že sa rozhodnete tovaru do 14 dní vrátiť späť. Pre viac informácií navštívte stránky Kúp Najisto.cz


Čo keď budem chcieť tovar vrátiť?

Hlavná výhoda nákupu s Kúp Naisto spočíva v tom, že tovar zaplatíte až v ten moment, kedy s ním budete naplno spokojní a bude zodpovedať popisku a fotografiám. Vďaka tomu nemusíte mať obavy s nesprávne zvolenej veľkosti, strihu, farby a podobne. Kup naisto je výhradne platobná metóda. Prípadné vácení tovaru pre vždy konzultujte priamo s Gamisport.cz!


Potrebujete viac informácií?

Akékoľvek otázky ohľadom špeciálne ponuky "Objednávky s Kúp Naisto" radi zodpovieme na telefónnom čísle +420 558 988 147, alebo e-mailovej adrese info@gamisport.cz.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)