V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Outdoorový guru THE NORTH FACE

THE NORTH FACE

je kalifornská značka, ktorá navrhuje a vyrába vysoko výkonnú rad outdoorového oblečenia, obuvi a vybavenia. Spoločnosť The North Face bola založená v roku 1968 a po viac ako 40 rokov prichádza s technicky vyspelými výrobky, pri výrobe je kladený dôraz na inováciu a kvalitu. Cieľom značky je prichádzať na trh s produktmi, ktoré pomôžu používateľom a športovcom posúvať vlastné hranice.

Zameranie značky

Značka THE NORTH FACE, ako už z názvu vyplýva, sa zameriava na oblečenie, obuv a outdoorové vybavenie vhodné do tých najchladnejších a najťažších podmienok. Okrem toho, že ponúka kompletný sortiment pre vysokohorské horolezcov, ktoré zdolávajú himalájske vrcholy, vyrába tiež oblečenie, obuv a vybavenie pre bežné podmienky lyžiarov, snowboardistov, horolezcov, turistov i atlétov.

Produkty The North Face sú predávané vo viac ako 70 krajinách po celom svete. Veľkú obľubu získali ako bundy The North Face, tiež aj batohy, obuv aj stany. To ale zďaleka nie je všetko, čo značka The North Face ponúka. U nás nájdete aj mikiny, tričká, košele, kraťasy, šiltovky, klobúky, nohavice a ďalšie. Sortiment The North Face dokonale chráni pred poveternostnými vplyvmi a zároveň poskytuje dlhú životnosť. To robí z produktov The North Face bezkonkurenčné jedničky na outdoorovom trhu.

The North Face a životné prostredie

Prostredníctvom svojich výrobkov sa snaží firma maximálne znížiť vplyv na životné prostredie. Pri vyrábaní produktov sa zameriavajú na využívanie zdrojov, výber trvanlivých materiálov, opätovné použitie existujúcich materiálov a rozvoj inovatívnych riešení.

Za celkovým úspechom značky zaiste stojí profesionalita, talent, tvorivosť a nadšenie viac ako dvoch tisíc zamestnancov, ktorí odporúčajú:

-> BUNDY   -> TRIČKÁ   -> OBUV   -> BATOHY

 

 

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)