Pobyt v prírode jedine s outdoor vybavením

Hory, turistika, camping, horolezectvo ...

Pre všetok pobyt v prírode je nutné mať také vybavenie, ktoré vám poskytne patričnú ochranu a komfort. Aby ste si pobyt v prírode užili, je nutné nezmoknout, neprechladnúť a zariadiť sa tak, aby vám nič nechýbalo.

Okrem nepremokavého oblečenia, kvalitného stanu, teplého spacieho vaku, pohodlné karimatky a trekových palíc je dôležité mať so sebou aj ďalšie outdoorové vybavenie, ako je napr čelovka alebo baterka, termoska, vreckový či multifunkčný nôž, kompas, sadu prvej pomoci, ďalekohľad, dezinfekčné prostriedky, lopaty, variče a ďalšie.

Na komfortu vám pridá outdoorová sprcha a tiež dnes už takmer nepostrádateľné solárne panely pre dobíjanie mobilných telefónov, fotoaparátov, iPodov apod

Ďalej sa vám môže hodiť kempingový nábytok, kvalitný gril, chemická toalety alebo chladiaci box. Záleží už však ale na situáciu, či hodláte zdolať Himaláje, alebo sa chystáte kempovať u Máchova jazera. Každopádne príležitostí, ako si spríjemniť a zabezpečiť pobyt v prírode je veľa. My Vám prinášame všetku dostupnú outdoorovú výbavu, ktorá je zárukou kvality, odolnosti, trvanlivosti a funkčnosti. Vyberajte si z mnohých preslávených outdoorových značiek. Odporúčame značku: Salewa, Coleman, Ferrino, Wolfgang, Husky či Pinguin.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)