V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Prehľad Technológií Nordica

PFP (Perfect Fit Program) - rozpoznateľné podľa osobitného loga "THERMO CUSTOM FIT" na špičke jazyka (A). Špeciálna topánka tvarovateľná horúcim vzduchom. Priestor ktorý môže byť sformovanými je vlastne okolo päty, členku a stred stopy.Tento proces môže byť viackrát opakovaný dôsledným nasledovaním priložených inštrukcií. Tri rôzne modely (B,C,D) boli vyrobené s 3D vypchávkou podporujúcou väčší výkon, precíznosť a pohodlie.

    - Viac elastický a citlivejší materiál pre výkon(PERFORMANCE)
    - Menej elastický, ale mäkší materiál pre pohodlie (COMFORT)

FLEX Toes - krabička vyrobená z veľmi flexibilného materiálu pre maximálne pohodlie aj pre tých čo vyžadujú precízne lícovanie.

Flex adjuster - možnosť prepínania flexia.
Hard-pre malé oblúky na ľade a na tvrdé ubitie snehu.
Soft-pre väčšiu flexibilitu a pre široké oblúky

Servolock systém - špeciálny systém, ktorý umožňuje väčšie rozopnutie pracky ako pri klasických prackách. Čo zvyšuje pohodlnosť pri nastupovaní!

HP SLIDE-IN systém- Konštrukcia topánky bola vyvinutá pre maximálne jednoduché obúvanie a vyzúvanie. Ďalej pre perfektné držanie stopy pri 45 ° a účinnú operáciu aj pri nízkych teplotách.

ENERGY DRIVER - pás na zadnej časti topánky je vyrobený z 3 vrstiev strečového materiálu za účelom tlmenia nárazov na holeň (pri skokoch a opakovanom ohýbaní holene).

MACRO posun (adjustment) - tento systém zväčšuje rozsah posunu pracky o 15 mm a to otočením manžety pracky smerom nahor a posunom do požadovanej pozície.

EXTRA warmth - bola navrhnutá pre celú OLYMPIAsériu pre zväčšenie tepla. Podšívka je zložená z 3 vrstiev materiálu:
-extra mäkká látka dotýkajúca sa stopy
-špeciálny materiál z "otvorenej" peny, ktorý sa pekne tvaruje podľa stopy
-špeciálny materiál z "uzavretej" peny pre lepšiu termo izoláciu
U niektorých modelov je použitá vlna alebo kožušina pre lepšie tepelné a izolačné vlastnosti.

SKI / WALK - otočením páčky do pozície pre uvoľnenie a jednoduchšiu chôdzu. Otočením späť uzamknete zadnú manžetu na miesto pre pomoc na zadnej strane pri lyžovaní.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)