V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Pripravte sa na dovolenku

Pripravte se na dovolenku

Niekoľko tipov, ako sa prichystať a vybaviť na dovolenku

Chystáte sa tento rok na dovolenku pri mori? Láka Vás Chorvátsko, Taliansko, Bulharsko, či Grécko? Alebo plánujete dovolenku na Slovensku? Či už budete relaxovať na exotickej dovolenke, alebo ju strávite aktívne niekde na horách, v kempe alebo na poznávacom zájazde, je nutné sa na dovolekou 2012 pripraviť! Aby ste mohli kedykoľvek využiť lacné dovolenky vďaka výhodným ponukám last moment alebo super last minute cestovných kancelárií, kúpte si už dnes výbavu na dovolenku.

K moru na dovolenku s deťmi sa Vám náramne hodia nafukovacie lehátka, šnorchle, plutvy, potápačské okuliare aj celé potápačské sety. Počas celodenného slnenia na pláži určite oceníte slnečné okuliare, ktorých ponúkame celý rad od renomovaných výrobcov, určite využijete aj plážový stan, ktorý vám aj deťom kedykoľvek poskytne tieň. Základom pre každú dovolenku sú plavky - máme pre Vás značkové, kvalitné a slušivé plavky, tiež pareá a šaty, osušky a uteráky a mnoho ďalšieho. 

Ak si chcete užiť dovolenku aktívne kempovaním a dobrodružným nocovaním pod stanmi, kúpte si kvalitné stany obľúbených značiek Coleman, Husky atď., ktoré Vám zaručia pohodlie. Kvalitný stan bez dobrého spacáku je ako garáž bez auta! Starostlivo vyberajte zo širokej ponuky spacích vakov. Na trhu sú k najdeniu ako odľahčené, letné spacáky pre peších aj cyklo turistiku, tak často vyhľadávané bivakové dekové spacie vaky, spacáky do extrémnych podmienok aj spacáky špeciálne vyrobené pre deti. Príjemnejší a pohodlnejší pobyt v stane Vám okrem dobrého spacáku zaistia tiež karimatky. Veľmi obľúbené sú v poslednej dobe praktické samonafukovacie karimatky, ktoré ocenia ako outdooroví nadšenci, tak tiež bežní turisti. 

Okrem kvalitného, ​​nepremokavého stanu a pohodlného spacáku sa Vám zíde tiež campingový nábytok - stoly, stoličky a kreslá, riad, ale aj grily! Grilovacia sezóna je už nejakú dobu v plnom prúde, počas letných dovoleniek tomu nebude inak. Máme pre Vás obľúbené grily Weber, barbecue grily, ale aj elektrické aj plynové grily. Stačí si vybrať.

K ďalšiemu outdoorovému vybavenie, ktoré sa Vám bude nielen v lete hodiť, patří outdoor navigácia, kvalitné športové oblečenie a obuv. Ak patríte k horolezeckým nadšencom, nájdete u nás všetku výbavu, ktorú budete potrebovať.

 Letnú pohodu neurčuje len jedna dovolenka pri mori, v horách, na bicykli, alebo v kempe, ale aj pohoda a príjemné chvíle strávené napríklad u vás na zahrade! Spestrite si letné dni v hojdacej sieti, stretnutie s priateľmi si užite s party stanom pri grilování, alebo sa vydajte na piknik do prírody.

 

HURÁ NA DOVOLENKU :)

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)