V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Starostlivosť o elektrické grily

Potrebné náradie

Potrebné náradie, ktoré by malo byť vždy po ruke pre rýchle, jednoduché a pravidelné čistenie grilu:

Po každom grilovaní: čistenie grilovacích roštov

Odstráňte všetky väčšie zvyšky prichytených grilovaných pokrmov z roštu. Ak odstránite zvyšky vopred, napr papierovou vreckovkou, skráti to čas napaľovania. Nastavte regulátor na jeden z vyšších stupňov a zatvorte poklop. Proces vypaľovanie môže trvať okolo cca 10 minút, podľa miery znečistenia. Potom jednoducho okartáčujte ešte horúci gril čistým grilovacím kefou.

V prípade potreby:

  • Alumisky: alumisky vymieňajte pravidelne, dbajte na ich kvalitu. Iba alumisky Weber majú optimálny tvar a hrúbku zhodnú s priestorom pre odnímateľnou misku na odkvapkávajúci tuk pod kotlom.
  • Rošt z nerezovej ocele: je možné efektívne a jednoducho odmastiť Čističom na nerezové grily Weber.
  • Vykurovacie teleso: má vďaka vysokému výkonu schopnosť samočistenia. Tepelný výkon a tvar špirály odpudzuje odkvapkávajúci tuk a šťavu z grilovaných potravín.
  • Poklop: pre čistenie vnútorných častí poklopu odporúčame Čistič Q-grilov, dokonale odmasťuje a odstraňuje nepríjemné pachy.
  • Plynule regulovateľný ventil: Elektrické grily Weber nepotrebujú pre uskladnenie žiadny prístrešok, môžu zostať stáť vonku. Pre istotu však vyberte vykurovaciu špirálu.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)