V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Technologie Adidas

Navigation

Footwear Systém mezipodrážky
Structure Heel
Full Length Fore Foot
TORSION ® SYSTEM TRAXION ®
adiPRENE ® adiPRENE ® +
ClimaCool ® ClimaWarm ®
ClimaProof ® Ground Control System ™ Road
Ground Control System ™ Terrain GeoFit ™
HUG Systems ™ FORMOTION ™
JetConcept SWIMWEAR Cuts
ADITECH ADIRING
NOHAVIČKY 5 cm V-BACK
ACTIVE STRUGGLE ACTIVE Teardrop
Catsuit LADY ACTIVE
NOHAVIČKY 15 cm BOXERKY 26 cm
U-BACK CROSSBACK
WIRE

BIKINI Tankiny 
TRIANGLE BIKINI BOXERKY

Footwear

 Ľudská noha je jedinečná a vysoko funkčná. To, že rozumieme, ako pracuje a ako sa chová pri jednotlivých fázach pohybu, nám pomáha pri vývoji obuvi. Naším hlavným cieľom je navrhnúť obuv, ktorá spolupracuje s nohou, nie naopak. Naším hlavným cieľom je pomôcť športovcom dosiahnuť lepších výkonov.

Systém medzipodrážky

 Systém medzipodrážky so zalisovanými tlmiacimi prvkami vedie a riadi chodidlo.Od svojho uvedenia v roku 2002 sa a 3 ® vycibrili a vyrába sa čím ďalej ľahšie, lepšie reagujúcejšie a efektívnejšie v tlmení nárazov v špičke a kontrole nárazov chodidla.

Structure

 Štruktúra medzipodrážok zabezpečuje tlmenie obvyklých medzipodrážok, zatiaľ čo poskytuje významné vylepšenia v iných kľúčových oblastiach výkonu:

Teplo alebo chlad neovplyvňujú významne výkon alebo komfortné vlastnosti štruktúrovaných prvkov.

Vlastnosti presného lisovania progresívnych polymérov zaisťujú vysokú kvalitu a konzistenciu.

Heel

 prvky sú obsiahnuté v odolnom Transition Plate a umožňujú spoluprácu všetkých oddelených prvkov riadenia energie.

Full Length

Full-length a3 ® technológia bude dostupná v roku 2003. Umožňuje športovcom maximálnu kontrolu, vedenie a riadenie pre akýkoľvek vysoko dynamický šport.

Fore Foot

Každý samostatný a3 ® medzipodrážkový prvok môže mať rôzny materiál, geometriu alebo pevnosť pre dosiahnutie konkrétnej miery tlmenia, vedenie a riadenie v závislosti od športu.

TORSION ® SYSTEM

 Odľahčená klenba dovoľuje prednej a zadnej časti nohy pohybovať sa nezávisle vďaka lepšej povrchovej adaptácii a stabilite. Roky vývoja a zdokonaľovania vyústili vo verzii TORSION ® System, ktoré sú špecifické pre pohybovo náročné, tak aj pre menej pohybovo náročné športy. Tieto systémy, špecifické podľa aktivity, podporujú strednú časť nohy a slúžia ako plochy pre rozšírenú kontrolu.

TRAXION ®

 Design lamely podošvy poskytuje maximálnu priľnavosť vo všetkých smeroch na každom mäkkom povrchu bez nadbytočných tlakových bodov na nohe. Design podrážky TRAXION ® bol pôvodne vyvinutý pre futbal, kde kužeľovitý tvar zaisťuje vynikajúcemu prenikaniu do zeme bez typických kolíkov kopačiek. Priestranný úzky profil TRAXION ® priľne bez sklzu, čo ho robí ideálnym pre akékoľvek vonkajšie športy, ktoré vyžadujú maximálnu priľnavosť podrážky.

adiPRENE ®

Vysoko nárazuvzdorný materiál použitý pre tlmenie a ochranu päty pri náraze. Adidas zdokonaľoval tlmiace vlastnosti a životnosť adiPRENE ® po viac ako desať rokov, aby zabezpečil pre pätu vynikajúci nárazuvzdorný materiál. adiPRENE ® vložka poskytuje oboje, dlhodobé tlmenie aj komfort.

adiPRENE ® +

 Vysoko pružný materiál, používaný na tlmenie prednej časti nohy a zabezpečenie reagujúceho, dynamického odrazu špičky. AdiPRENE ® + je ľahký tlmiaci materiál s vynikajúcou pružnosťou, používaný v prednej časti adidas obuvi na absorpciu nárazov a dynamický, reagujúci pocit.adiPRENE ® + môže byť medzipodrážková vložka alebo môže byť tento materiál použitý pre samotnú prednú časť topánky.

ClimaCool ®

 Dodáva sviežosť, pohodlie a maximálnu výkonnosť i za najteplejšieho počasia pomocou aktívne cirkulujúcej energie, ktorá odvádza teplo a pot od tela. Svieži komfort aj za najteplejšieho počasia. ClimaCool ® aktívne odvádza teplo a pot od tela prostredníctvom materiálov, ktoré pohlcujú teplo a vlhkosť, vetracích kanálikov a trojrozmerných tkanín, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu tesne pri tele.

ClimaWarm ®

 Odľahčené, priedušné izolačné tkaniny udržiavajú nohy v teple a v pohodlí v chladnom počasí. Dodať vašim nohám teplo znamená, že môžete svoju energiu využiť na lepšie veci.

ClimaProof ®

 Priedušná, vysoko vetru a vode odolná konštrukcia, použitá na obuv do chladného počasia alebo na zvršku topánky, udržuje nohy v suchu. ClimaProof ® je systém ochrany pred počasím, tvorený priedušným materiálom zvršku odolným proti dažďu a vetru spoločne s vetraním alebo podšívkou riadiacu vlhkosť, a zabraňujúcu hromadeniu vlhkosti vo vnútri topánky.

 

 adidas vyvinul aktívne, funkčnú medzipodrážku, ktorá využíva kontrolované, pohyblivé časti, vďaka ktorým obuv presne reaguje na kontakt s akýmkoľvek povrchom. Vnútorná prvky, špecifické podľa športu, sa používajú na vytvorenie off-road, ako aj verzia pre kontrolu pohybu.

Ground Control System ™ Road

 Ground Control System ™ - Road Plynulá adaptácia topánky na povrch pri absorpcii energie a výrazného zníženia počtu pronácii nohy. Dve zaoblené posuvné doštičky okamžite tlmí v akomkoľvek uhle nárazu päty horizontálne sily.Voľne sa pohybujúca tlmiaca doštička v päte, Ground Control System ™ pre kontrolu pohybu topánky, je kľúčová pre jeho funkciu

Ground Control System ™ Terrain

 Ground Control System ™ - Terrain Ground Control System ™ umožňuje športovcom, aby boli pohyblivejší v extrémnych terénoch, pretože voľne sa pohybujúca vnútorná doštička a medzipodrážka zabezpečujú vyrovnávajúci povrchový efekt. Vrchná doštička systému podporuje nohu, zatiaľ čo zadná doštička a medzipodrážka päty sa môžu pohybovať v akomkoľvek smeru pre adaptáciu na rozdielnych povrchoch. Systém umožňuje športovcom agresívny a istý útok na dráhe.

GeoFit ™

 Anatomicky tvarované vypodloženie, ktoré sleduje tvar nohy, rovnomerne rozdeľuje tlak na zlepšenie sadnutia, zvýšenie pohodlia a rozšírenie pocitu bezpečnosti a stability.

HUG Systems ™

 Preklopením páčky je noha zablokovaná v zóne najlepšieho sadnutia, pohodlia a výkonnosti, kde sa rýchle stáva rýchlejším, svižné svižnejším. Presnosť je úplne presná. Stabilita pevná ako skala. A pohodlie je absolútne prepychové

FORMOTION ™

 Radikálne nové strihy a trojrozmerné technológie vytvárajú tvarované odevy, ktoré padnú, optimalizujú pohodlie a podporujú voľnosť pohybu športovcov.

 Šport nie je dvojrozmerný. Ani odev by nemala byť. Radikálne nové strihy a trojrozmerná technológie FORMOTION ™ vytvárajú tvarované odevy, ktoré sledujú krivky tela a napodobňujú pohyby pri športe, pre lepšie sadnutie, väčší komfort a umocnenie voľnosti pohybu.

JetConcept

Rebrované diely odvádzajú vodu plynulo cez chrbát plavcov, znižujú aerodynamický odpor a turbulencie. Výsledkom je až 3% nárast plaveckého výkonu.

SWIMWEAR Cuts

Oblečenie Lycra ® Power zvyšuje presnosť a účinnosť plaveckého tempa a tiež obmedzuje svalové vibrácie, ktoré sú hlavnou príčinou svalovej únavy. Tkanina takisto poskytuje väčšie pohodlie a prispôsobenie sa postave.
Teflon ® je špeciálna úprava tkaniny, ktorá podporuje výkony plavcov. Absorbuje menej vody, rýchlejšie schne a umožňuje rýchlejší pohyb vo vode.
 Na dlhšie trate. Táto Lycra ® tkanina je optimálne pohodlná a prispôsobivá, navyše ponúka lepšiu ochranu proti chlóru. 
 Vynikajúce prispôsobenie, v mokrom aj suchom stave, trvalé zachovanie tvaru, pohodlie, odolnosť voči chlóru a plesniam.

ADITECH

Určené pre športovkyne.
Stredne vysoké vykrojenie v oblasti stehien.

ADIRING

Stredne vysoké vykrojenie v oblasti stehien.
Určené pre športovkyne.

NOHAVIČKY 5 cm

Na bokoch 5 cm vysoké.
 Závodný strih.

V-BACK

Funkčné ramienka v tvare V.
 Široko odkrytý chrbát. 
 Stredné vykrojenie v oblasti stehien.

ACTIVE STRUGGLE

stredné vykrojenie v oblasti stehien.

ACTIVE Teardrop

Mladé svieže línie. 
 Široko odkrytý chrbát. 
 Stredné vykrojenie v oblasti stehien.

Catsuit

 Uzavretý chrbát. 
 Vnútorná podprsenka pre zlepšenú oporu. 
Nízke nohavičky.

LADY ACTIVE

Elastická vnútorná podprsenka pre oporu.
 Ideálne pre vynikajúce plavkyňe. 
Nízke vykrojenie v oblasti stehien.

 NOHAVIČKY15 cm

Na bokoch 15 cm vysoké.
 Pre vynikajúce plavkyňE.

BOXERKY 26 cm

Na bokoch 26 cm vysoké.
Pre všetky vodné športy.

U-BACK

Voľná zadná časť na slnenie.
Vysoké vykrojenie v oblasti stehien.

CROSSBACK

Prekríženie pre optimálnu oporu
Vysoké vykrojenie v oblasti stehien.

WIRE BIKINI

Nastaviteľné ramienka.

Tankiny

Skrytá opora.

TRIANGLE BIKINI

Nastaviteľné bikini top a spodný diel.

BOXERKY

Vnútorné sieťované nohavičky.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)