V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Technológia Head

 

HEAD Metallix ™

Žiadna reťaz nie je tak silná, aby spútala silu HEAD Metallix ™ je vyrobená z kryštálovej matrice uhlíkových vlákien a je jednou z najľahších a najpevnejších materiálových noviniek súčasnosti.

 

 HEAD METALLIX™ 

Vyrobená zo špeciáne navrhnutej matrice z uhlíkových vlákien a novej kryštalickej zliatiny kovov. Veľkosť zŕn v tejto zliatine je 1000-krát menšia ako u bežného kovu. Zmenšenie veľkosti zŕn znamená zvýšenie výkonu: menšie zrná = pevnejší materiál. Výsledkom je ľahšia, pevnejšia a oveľa silnejšia raketa, než aká tu kedy bola.

 •  1) 1000x zmenšené zrno Metallix ™ 
 • 2) Bežné zrno
 •  

  HEAD Stabilizátor

  Nový HEAD stabilizátor minimalizuje vibrácie rakety a zaisťuje maximálny komfort pri každom údere

   

  HEAD LMS

  Znížením polohy mostíka v rámci nového a jedinečného rámu rakety vytvára LMS (Longer Main String) väčšiu údernú plochu, bez toho aby sa zväčšovala celková plocha rakety. Hráč tak má väčšiu plochu pre optimálny úder a lepšiu ovládateľnosť.

   

  HEAD Flexpoint (Power in Control)

  Otvor + jamka = Flexpoint™ Dva otvory umiestnené na hlave rakety v pozícii 3 a 9 hodín spoločne nasadzujú opraty silnej rakete. Konštrukcia jamky zvyšuje flexibilitu vďaka redukcii hrúbky rámu až o 25%, Zatiaľ čo väčší otvor zvyšuje zónovú flexibilitu až o 50%.

  S podporou technológie Liquidmetal® prekonáva technológia Flexpoint™ hranice tradičného vzhľadu rakiet pomocou dvoch precízne navrhnutých kontrolných bodov, čím na rekete vytvára nový revolučný bod ohybu (Flexpoint).

   

  HEAD PROTECT SYSTEM

  Technológia ochrany pred tenisovým lakťom

  Lekárske štúdie dokazujú: Rakety Protector prinášajú výraznú úľavu od bolesti.

  Podľa lekárskych a vedeckých testov* je medzi raketami HEAD Protector s elektronickým tlmiacim systémom EDS (Electronic Dampening System) a rovnakými raketami bez tohto systému výrazný klinický rozdiel. Hráči s akútnymi a chronickými príznakmi tenisového lakťa, ktorí hrali s placebo výrobkom (s raketou Protector bez EDS), nezaznamenali žiadnu významnú úľavu od bolesti, a to ani zo subjektívneho, ani z objektívneho hľadiska. Jednalo sa o dvojito slepú, placebom kontrolovanú štúdiu. Dve rovnaké skupiny náhodne vybraných testovaných osôb s akútnym alebo chronickým tenisovým lakťom dostali rovnako vyzerajúce testovacie rakety.

  HEAD Electronic Dampening System

  Patentovaný elektronický tlmiaci systém EDS je aktívny elektronicky kontrolovaný systém, ktorý pri náraze lopty vytvára interferujúca protivibrácia, čím značne tlmí zaťaženie paže v dôsledku nárazu a vibrácií.

  HEAD Protector Cushion™ Grip

  Jedinečná technológia vzduchových komôrok a špičkový elastomérny povrch poskytujú vynikajúce pohodlie a ochranu proti prešmyku spoločne s potlačením zostatkových vibrácií.

  HEAD Protector ™ 16 String

  Spojenie technológie RIP a pokročilých materiálov tlmí nárazy a vibrácie, čím je zabezpečené maximálne pohodlie a ochrana.

   

   

   

  System Head EDS

  Systém HEAD EDS potlačuje účinky prvotného nárazu o viac ako 50% a ruší zostatkové vibrácie dvakrát rýchlejšie ako bežná raketa.

  Newsletter

  O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
  Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)