V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Technologie Spyder

Spylon - Spylon ™ je trvanlivá vodovzdorná úprava, ktorá sa aplikuje na exteriér odevu, tak aby povrch odpudzoval vodu. Ochrana proti vode zostáva zachovaná z 80% aj po 20 vypraniach. Chráni odev tiež pred olejovými škvrnami.

Spylon + - Spylon + ™ je trvanlivá vodovzdorná úprava, ktorá sa aplikuje na exteriér odevu, tak aby povrch odpudzoval vodu. Ochrana proti vode zostáva zachovaná z 80% aj po 50 vypraniach. Chráni odev tiež pred olejovými škvrnami.

Dermizax-EV - Dermizax-EVje "šikovný" materiál, ktorý reaguje na mikroklímu teploty, vznikajúcej medzi povrchom tela a oblečením. Dermizax predstavuje tenkú membránu s prvotriednou neprenikavostťou a priedušnosťou. Táto technológia umožňuje vyrobiť ľahkú, ale zároveň tenkú trvanlivú látku. Vlastnosti Dermizax zostávajú stále aj po intenzívnom nosení a častom praní. 
Vodný stĺpec: 20.000 mm H2O
Priedušnosť: 10.000 g/m2/24 hodín.

X-Static - X-static ® - The Silver Fiber ™
 X-static ™ je strieborný povlak textilných vlákien, ktorý je trvanlivý, odolný proti zápachu, antistatický a termodynamický.

XT - Úpravu XT ™ Coating ponúka len firma Spyder. Táto úprava preniká látkou spôsobom, ktorý ju formuluje do štruktúry medového plastu s biliónmi mikropórov.Tieto póry sú príliš malé na to, aby absorbovali vodu (tým činí materiál voduvzdorný), ale zároveň sú dostatočne veľké na to, aby vnútotna vlhkosť mohla odchádzať von (materiál je priedušný).

Thinsulate insulation - Thinsulate ™ izolácia je konštruovaná z unikátnych mikrovlákien, ktoré sú 10x menšie ako ostatné syntetické vlákna. Mikrovlákna funkčne zachytávajú vzduch, ktorý reaguje na sálajúcu telesnú teplotu a dodáva teplo 2x väčšie ako peria alebo ostatné syntetika, pri porovnaní materiálov o rovnakej hrúbke.

DRY WEB ™ - Technológia Dry W.E.B. má viacvrstvovú štruktúru, ktorá rýchlo absorbuje kvapky potu a odvádza do vonkajšej vrstvy, kde prebieha kapilárny proces. Pradený polyester na vnútornej strane odvádza vlhkosť od pokožky a mikrovlákna polyesteru na povrchu odvádzajú vlhkosť von, kde sa rýchlo odparuje. Materiál má antibakteriálnu úpravu, nežmolkuje sa a zostáva bez zápachu i po opakovanom používaní.

ThermaWeb ™ - Špeciálny materiál vyvinutý firmou Spyder. Ultra tenké polyesterové vlákno, ktoré zachytáva a udržuje telesnú teplotu.

XT.L ™ 5,000 - je ultratenká membrána s vynikajúcou neprenikavosťou a priedušnosťou. XT.L je tenký, pružný, ľahký a trvanlivý materiál. Membrána XT.L má vysokú pružnosť, odolnosť proti poškodeniu a vlastnosti zostávajú stále aj po intenzívnom nosení a častom praní. 
Vodný stĺpec: 5.000 mm H2O
Priedušnosť: 5.000 g/m2/24 hodín

XT.L Glove Insert špeciálny materiál vyvinutý firmou Spyder. Vopred tvarovaná vložka do rukavíc s membránou Spyder XT.L. Poskytuje kompletnú vodevzdornú a priedyšnú ochranu rukavíc. 
Vodný stĺpec 10 000 mm vody
Priedušnosť 8 000 g/m2/24 h

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)