V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Tipy pre použitie Sport-Wash ®

High-tech tkaniny prinášajú špecifické výhody, ktoré sa však môžu prejaviť, len keď sú tieto tkaniny čisté a bez zvyškov chemikálií. Pre extrémne náročné aktivity si môžete zaobstarať špeciálne oblečenie, ktoré je veľmi pružné alebo izoluje a odvádza vlhkosť, je priedušné, odpudzuje vodu, reguluje trenie  alebo chráni pred slnkom či teplotnými extrémami. Ak sa v živote alebo pri svojich životných výkonoch spoliehate na nejaký textilný materiál, vašim pracím prostriedkom by mal byť Sport-Wash ®.

Po každom praní v bežnom pracom prostriedku s avivážou zostanú v tkanine zvyšky chemikálií. Po 8 vypraniach predstavujú tieto zvyšky približne 2% hmotnosti odevu a rýchlo zhoršujú jeho výkonnosť a tým vaše pohodlie. Prací prostriedok Sport-Wash ® možné bez zvyšku vyžmýkať.Nezanecháva po sebe nič, čo by mohlo zhoršiť výkonnosť tkaniny, a navyše odstráni zbytky po iných pracích prostriedkoch.

Stratené vlastnosti materiálov ako je vodoodpudivosť, schopnosť odvádzať pot, izolačné schopnosti, nízke trenie, priedušnosť a pružnosť, sa praním v Sport-Wash ®. obnovia a uchovávajú sa po celú dobu životnosti vášho odevu. Sport-Wash ® úspešne rieši problémy, ktoré obmedzujú možnosti použitia mnohých systémov oblečenia. Pôvodné vlastnosti hodvábu, vlny a páperových výrobkov možno liekom Sport-Wash ® obnoviť veľmi ľahko. Dokonale od pachov vyčistí všetky nepriedušné odevy. Ak nezostanú po pracom prostriedku v bielizni žiadne zvyšky, nemôže dôjsť k podráždeniu pokožky. Farby a vlákna aj lepšie vyzerajú a vydržia dlhšie, keď sa v nich neusadzujú zvyšky pracích prostriedkov.

Po vypraní v Sport-Wash ®poskytujú všetky tkaniny počínajúc obyčajnou bavlnou až po najnovšie mikrovlákna viac pohodlia a väčší výkon. Pravidelným praním v Sport-Wash ® zaistíte svojmu odevu aj dlhšiu životnosť. Sport-Wash ® je vhodný pre všetky pracie tkaniny a možno ním väčšinou nahradiť aj chemické čistenie. Keď sa spoliehate na výkon, tak sa pri starostlivosti o odev, obuv a vybavenie do prírody spoľahnite na výrobky Atsko / Sno-Seal.

SPORT-WASH ® neobsahuje vôbec žiadne farbivá, voňajúce prísady, fosforečnany, oxidačné činidlá, fluorescenčné bielidlo, enzýmy ani plnivá.

VLNU, HODVÁB, BAVLNU A VŠETKY JEMNÉ TKANINY a ich farby teraz môžete mať čisté a bez pachov a vôní, bez toho aby sa praním poškodili.

PERIE A IZOLAČNÉ VLÁKNA sa vrátia do pôvodného objemu a obnovia sa ich izolačné schopnosti.

High-tech vlákna, ktoré sa vyznačujú SCHOPNOSŤOU ODVÁZDAŤ VLHKOSŤOU, PRIEDUŠNOSŤOU ALEBO IZOLAČNÝMI VLASTNOSŤAMI, možno praním v prípravku Sport-Wash ® udržiavať na trvalo vysokej výkonnosti.

IMPREGNÁCIA DWR Z VÝROBY vydrží dlhšie a dokonca sa po odstránení zvyškov z iných pracích prostriedkov obnovuje jej účinnosť (pozri Tipy pre obnovenie vodotesnosti).

Eliminuje podráždenie pokožky, jej začervenanie a vyrážky, spôsobené zvyškami pracích prostriedkov. Pracím prostriedkom Sport-Wash ® a čistiacim gélom Sport-Wash Hair & Body Soap možno zabrániť opakovaným bakteriálnym infekciám, ktoré vyvolávajú zvyšky kozmetických a iných chemických látok.

SPORT-WASH ® zvyšuje odolnosť detskej nočnej bielizne VOČI OHŇU. Opakovaným praním v Sport-Wash ® sa zvyšuje odolnosť polyesteru voči ohňu. Všetko detské nočné prádlo by sa malo pred prvým použitím vyprať v prípravku Sport-Wash ®, aby sa odstránila apretúra a iné zvyšky, ktoré môžu odolnosť voči ohňu znížiť.

BIELIZEŇ vonia po čerstvom vzduchu a parfémy a kolínske sú účinnejšie, keď nesúťažia so sladkou prenikavou chemickou vôňou pracích a avivážnych prostriedkov.

OBLEČENIE A TKANINY sú neodolateľné hebké aj bez použitia drahých a pokožke neprospievajúcich aviváží.

PÔSOBÍ ROVNAKO DOBRE VO VODE TEPLEJ I STUDENEJ, MÄKKÉ I TVRDEJ, BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNEJ, BEZ FOSFÁTOV, vyrobený priamo z obnoviteľných povrchovo aktívnych látok na rastlinnej báze.

NA JEDNU NÁPLŇ PRÁČKY STAČÍ 30 ml. Sport-Wash ® je cenovo porovnateľný s výrobkami veľkých značiek, ale pritom ponúka o toľko viac.

SPORT-WASH ® sa dodáva v balení s 4,18, 34 a 64 pracími dávkami a vo vankúšikoch s jednou prácou dávkou.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)