V TOMTO OBDOBÍ SA MÔŽE DORUČOVACIA DOBA OBJEDNÁVOK MIERNE PREDĹŽIŤ - ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE

Trendy v cyklistickej kolekcii pre rok 2016

Ak ste si mysleli, že zmeny trendov v oblasti oblečenia sú výsadou prehliadkových mól, ste na veľkom omyle. Cyklistická kolekcia prechádza každoročne radom zmien, ktoré by mal registrovať každý, kto chce držať krok s najmodernejšími technologickými inováciami a ide mu o maximálny výkon. Kvalitné a funkčné cyklistické oblečenie je totiž úplnou nevyhnutnosťou pre pohodlnú a príjemnú jazdu na bicykli.

Ergonomický dizajn pre optimálnu voľnosť pohybu, maximálny dôraz na detaily a špičkové prevedenie - to sú pánske a dámske cyklistické dresy v našej ponuke. Cyklistické oblečenie je nielen funkčné a dobre "sedí", ale aj skvele vyzerá. Ponúkané druhy oblečenia u nás nájdete v mnohých prevedeniach, vzoroch a farbách - a hlavne od vašich obľúbených značiek. Ktorá z nich si v sezóne 2016 vedie zatiaľ najlepšie?

Cyklo oblečenie z vysoko elastického materiálu by nemalo chýbať vo výbave žiadneho cyklisty. Priedušná a rýchloschnúci látka s okamžitým odvodom potu je samozrejmosťou, rovnako tak anatomická stavba pre maximálne pohodlie. Výrobcovia myslí pochopiteľne ale aj na dizajn, ktorý by mal niesť výrazné prvky - jednak z dôvodov estetických, jednak z čisto praktických (cyklistu musí byť dobre vidieť). Z hľadiska farieb spoliehajú v roku 2016 výrobcovia najmä na žltozelenú, azúrovú a červenú farbu.

Ďalším veľkým trendom v oblasti cyklo-módy pre rok 2016 je hojné užívanie populárne vlny Merino. Vďaka výborným vlastnostiam tejto vlny sa pri nosení oblečenia necítite "ulepene" ako u umelých vlákien. Navyše má vlna schopnosť vydržať po dlhú dobu bez zápachu. Testy preukázali, že ani po dvojtýždňovom nosení a po mnohonásobnom prepoteniu oblečenie z vlny Merino nezapácha. Navyše je tento materiál takmer nekrčivý. Ideálna kombinácia, nemyslíte?

Vedeli ste, že...?

  • Oblečenie z tejto vlny je priedušné, pohodlné a príjemné na dotyk - neškriabe.
  • Je vhodná ako pre alergikov, tak pre deti.
  • Chráni nás pred UV žiarením.
  • Hreje, aj keď je vlhká.
  • Odoláva vysokým teplotám aj otvorenému ohňu.
  • Funkčné oblečenie z vlny Merino možno prať v práčke.

Vlna Merino tak začína úspešne ovládať ďalšie výrazné pole pôsobnosti. Jej unikátne vlastnosti ju skrátka predurčujú všetkým druhom športových aktivít..

Aké novinky prinášajú v roku 2016 jednotlivé značky?

Čo značka, to vlastný prístup:

Silvini - Cyklistické dresy Silvini v roku 2016 hýri farbami a patrí medzi najvýraznejšich zástupcov tohtoročnej kolekcie. Neprehliadnuteľné je tiež ohutné logo Silvini na prove - u tejto značky už to napokon ani nemôže byť inak. :)
Sensor Retro bude v móde vždy. Žiadny časový paradox, jenom múdra hra dizajnérov s obľúbenými prvkami minulosti, ktoré si každý z nás rád pripomenie aj dnes. Vznikajú tak jedinečné modely dresov, ktoré moderné technológie a použité materiály uzamykajú do pôvabného retro hávu.
Adidas - Nemecký gigant sa toho rozhodne nebojí a pomaly začína vystrkovať rožky aj na poli cyklistických dresov. Séria ultraľahkých dresov pre rok 2016 je toho jasným dôkazom!
Lasting - Cyklistické dresy Lasting sú cenovo dostupnou alternatívou pre tých z nás, ktorí nechcú za oblečenie na bicykel utrácať tisíce. Aj napriek nízkej ceny sa však pýši mäkkým a vzdušným materiálom s výbornými parametrami odvodu vlhkosti.
Craft - Craft ide v roku 2016 do farieb a na prvé miesto radí nežné pohlavie, ktoré si môže vyberať z desiatok druhov dizajnovo pútavých dresov, a to vo voľnejšom strihu aj s vykrojeným chrbtom.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)